Маловисківський ДНЗ «Веселка»

День Святого Миколая у Маловисківському ДНЗ № 5 « Чебурашка».

Настав чарівний і довгоочікуваний день - день Святого Миколая. У цей день Миколай Чудотворець ближче до нас як ніколи! В цей день він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання ...

День Святого Миколая, найулюбленіше свято дітлахів. Вони з нетерпінням чекають пробудження, а подушечки чи черевички наповнюються подарунками.

Настання свята чекають не тільки діти. Навіть дорослій людині іноді хочеться повернутися в дитинство і вірити у щось незвичайно чарівне. Це свято прекрасний привід впустити в свій будинок казку і насолоджуватися нею разом з дітьми, а вони вміють це робити краще за всіх.

Така казка завітала і в наш дитячий садок. Під час  свята  діти розповідали  вірші, співали пісні, виконували таночки та грали в ігри, переглянули за допомогою інтерактивної дошки мультик про Миколая, просили у Святого Миколая здоров’я для тата і мами, собі подаруночків та щасливої долі для всієї родини. Ведучою була вихователь Волошина В.В та музичний керівник Гершкул В.В.    За це в нагороду діти отримали подарунки від Святого Миколая, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість.

З концертною програмою завітали до садочка учні ЗОШ № 3 (колишні випускники нашого садочка) з керівником Сільман Я.В., які привітали діток зі святом святого Миколая.

А найбільше раділа дошкільна малеча, коли до них до них у гості завітали міський голова Гульдас Ю.Л. та начальник відділу освіти Шпак А.В., Юрій Леонідович поспілкувався з малятами, побажав щоб вони були  здорові, щасливі та слухняні і подарував дітям іграшки, привітав всіх присутніх зі святом Святого Миколая.

Бажаємо всім, щоб День Святого Миколая не пройшов повз ваш будинок і наповнив його щастям, теплотою і любов'ю.